kuba-zajezdy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Zájezdy na Kubu už v dnešní době nejsou ničím neobvyklým – ve své nabídce je má spousta cestovních kanceláří a čím dál více lidí má zájem o exotickou dovolenou ve vzdálenějších oblastech. Pokud i Vy chcete letos udělat změnu a místo tradičních dovolených v Chorvatsku, Španělsku, Itálii nebo Řecku byste raději zkusili něco méně obvyklého, máme pro Vás několik tipů na zájezdy na Kubu. Které české cestovní agentury a kanceláře mají Kubu ve své nabídce a s jakými typy zájezdů se na jejich stránkách můžeme setkat?

Které cestovní kanceláře zájezdy na Kubu nabízejí?

Z těch větších a známějších cestovních kanceláří nabízí zájezdy na Kubu např. CK Fischer, Čedok nebo Firo tour, široký výběr má také ESO Travel. Nejširší nabídku pak najdete na stránkách specializovaných online prodejců, jako je např. Invia. Nabídka je docela pestrá a vybrat si můžete jak z klasických pobytových zájezdů k moři, tak i z poznávacích zájezdů, při kterých navštívíte významné historické památky a další zajímavá místa Kuby.

Zájezdy na Kubu last minute

Ušetřit nemalé peníze můžete, pokud si zakoupíte zájezd na Kubu last minute. I v této kategorii zájezdů jsou v nabídce luxusní hotelové resorty a za výhodnou cenu si tak užijete nádhernou dovolenou v exotické zemi. Obvykle jsou tyto zájezdy last minute v kategorii all inclusive, takže veškeré jídlo a pití tak máte v ceně zájezdu.

Poznávací zájezdy na Kubu

Většina lidí létá na Kubu spíše za účelem dovolené u moře, ale pro ty, co je koupání a odpočívání u moře tolik neláká, jsou určeny poznávací zájezdy. Ty obvykle trvají kolem 10 až 11 dnů a během této doby navštívíte nejkrásnější místa v Kubě – od jejího hlavního města Havany, přes další zajímavé lokality, jakou jsou např. tabákové plantáže, horské oblasti, historická města nebo indiánské vesnice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup