dovolená
Foto: www.freedigitalphotos.net

Itálie patří k ideálním místům, která jsou vhodná pro rodiny s dětmi. Díky nádherným plážím, čistému moři, krásným historickým památkám a vynikajícímu jídlu je dovolená v Itálii velmi oblíbená právě u rodin, které cestují i se svými potomky. Některé české cestovní kanceláře se na dovolenou v Itálii přímo specializují, patří mezi ně např. CK Italieonline nebo Italia Travel. Velmi často pak bývá dovolená v Itálii pro menší děti, které cestují s rodiči, zcela zdarma (obvykle třeba do sedmi nebo osmi let věku dítěte).

Tip: Chcete ochutnat pravou italskou kuchyni i bez toho, abyste museli na přímořskou dovolenou? Vyzkoušejte rozvoz těstovin v Brně, případně rozvoz těstovin v Olomouci. Vše připraveno rozeným Italem a za použití čerstvých a především kvalitních italských surovin. A právě kvalita a čerstvost surovin je to, na čem italská kuchyně stojí.20

Dovolená v Itálii pro seniory

Itálie je skvělým místem pro trávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi či jednotlivce, ale také pro seniory. Ti mohou využít zvýhodněných nabídek řady cestovních kanceláří, které se na zájezdy do Itálie pro seniory specializují. Senioři (obvykle od 55 let nahoru) tak mohou jet na dovolenou do Itálie za nižší cenu. Vyhledávané jsou kromě pobytových zájezdů hlavně poznávací zájezdy do Itálie, ve kterých mohou senioři navštívit nejvýznamnější italské památky.

Dovolená v Itálii last minute

Velmi oblíbené u všech věkových kategorií jsou pak zájezdy do Itálie last minute. Tyto zájezdy si můžeme koupit u většiny cestovních kanceláří, které nabízejí nepřeberné množství italských destinací a to jak pro dovolenou v létě, tak v zimě. Dovolená v Itálii last minute je navíc často za příznivou cenu bez dalšího navýšení, takže nás často nevyjde dráž než klasicky zakoupený zájezd. Opakem last minute zájezdů jsou dovolené first minute. Ty se naopak kupují s velkým časovým předstihem a můžeme tak výrazně ušetřit peníze oproti pozdějšímu nákupu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup