Zdroj: www.freedigitalphotos.net
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Pokud přemýšlíte, kam se vydat na dovolenou, Španělsko je jedním z nejpříjemnějších míst, kde ji můžete strávit, ať už plánujete dovolenou se svým partnerem, sami nebo s celou rodinou. Pobyty ve Španělsku má ve své nabídce většina velkých cestovních kanceláří a tak si můžeme vybrat z široké nabídky zájezdů. Které španělské destinace patří k těm nejoblíbenějším?

Costa Brava

220 km dlouhé španělské pobřeží, které se nachází v oblasti Katalánska. Costa Brava je nejvíce navštěvovanou oblastí Španělska a turistům z celého světa nabízí krásné písečné pláže.

Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy se skládají ze sedmi hlavních ostrovů (Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro) a několika menších ostrůvků. Po celý rok je zde krásné a teplé počasí a tak jsou tyto ostrovy oblíbeným cílem turistů.

Andalusie

Oblast, jež se rozkládá v jižní části Španělska. Hlavním městem Andalusie je Sevilla, mezi další velká města této oblasti patří např. Málaga, Granada nebo Córdoba.

Ibiza

Oblíbený španělský ostrov, který je součástí Baleárského souostroví. Je známý i díky hudebním festivalům a dalším akcím. Ibiza patří mezi ideální místa na dovolenou pro fanoušky elektronické a taneční hudby, takže pokud chcete zažít pořádnou party u moře, Ibiza pro vás bude to pravé.

Mallorca

Stejně jako Ibiza, tak i Mallorca je ostrovem, jenž patří do Baleárského souostroví. Mallorca je navíc největším ostrovem Španělska a každý rok ji navštíví miliony turistů z celého světa. Kromě krásných pláží se zde nachází i několik historických památek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup