mexiko-letenky
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

U mnoha zemí si můžete vybrat, jestli se do nich vydáte autem, letecky, autobusem nebo třeba vlakem. U Mexika je vzhledem k jeho poloze ale jedinou možností přeprava letadlem. Vzhledem k velké vzdálenosti této země jsou letenky do Mexika poměrně nákladnou položkou a dovolená v Mexiku tak patří mezi ty luxusnější. Jaké jsou přibližné ceny letenek do Mexika, jak dlouhou dobu strávíte v letadle a se kterými leteckými společnostmi se do této destinace můžete vypravit?

Cena letenek a doba letu do Mexika

Přesná cena letenky do Mexika samozřejmě závisí na více okolnostech, jako je místo, odkud poletíte, termín letu, letecká společnost, nebo to, jak dlouho před odletem si letenku koupíte. Obecně ale platí, že zpáteční letenka do Mexika stojí od 20 000 Kč nahoru. Přímé lety z Prahy do Mexika v současné době nejsou, vždy musíte absolvovat mezipřistání. I s ním je pak délka cesty od 14 do 20 hodin – podle toho, s jakými dopravci poletíte.

Se kterými dopravci můžete do Mexika letět?

Do Mexika aktuálně létá celá řada leteckých společností, od těch velkých a známých, až po malé dopravce. Z těch velkých se jedná např. o společnosti Lufthansa, Air France, Delta Air Lines nebo British Airways. Co se týká mezipřistání, tak si můžete vybrat přestup v několika velkých evropských městech – do Mexika lze letět přes Mnichov, Amsterdam, Madrid, Paříž nebo např. Londýn.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup