mexiko-dovolena
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Vzdálené a exotické lokality jsou u českých turistů čím dál oblíbenější a jednou z nich je právě Mexiko, které má díky své poloze, historii a podmínkám co nabídnout nejen těm, co chtějí jet k moři, ale i lidem, jež dávají přednost poznávacím zájezdům. Které mexické destinace patří k těm nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším a které české cestovní kanceláře mají dovolenou v Mexiku ve své nabídce zájezdů?

Oblíbené mexické destinace

Acapulco – slavné přímořské letovisko, které je oblíbené i u filmových hvězd, celebrit a milionářů. Dovolená v této oblasti patří k těm luxusnějším a Acapulco zaujme jak ty, co chtějí odpočívat u moře, tak i ty, kteří si chtějí užít dovolenou plnou zábavy, sportu, diskoték atd.

Puerto Vallarta – oblíbené přímořské letovisko, které se nachází na pobřeží Tichého oceánu. Součástí města je spousta luxusních hotelů, výborných restaurací nebo barů, na své si zde přijdou i ti, kteří hledají sportovní vyžití. Puerto Vallarta je prakticky dokonalým místem pro strávení dovolené.

Cancún – další oblíbená destinace, ideální pro dovolenou u moře. Cancún je město, jež se nachází na jihovýchodě Mexika u Karibského moře. Díky tropickému podnebí zde téměř celý rok panuje krásné a teplé počasí, mezi červencem až listopadem ale může být rizikem období hurikánů a bouřek.

Mayská riviéra – rozsáhlá oblast, do níž patří celá řada oblíbených letovisek, mimo jiné např. Playa del Carmen, Tulum nebo Puerto Aventuras. Mayská riviéra patří spíše ke klidnějším destinacím a kromě čistého moře a krásných pláží nabízí i spoustu historických památek.

Kdo u nás nabízí dovolenou v Mexiku?

I díky tomu, že exotické destinace jsou stále oblíbenější, nalezneme zájezdy do Mexika v nabídkách mnoha českých cestovních kanceláří. Z těch největších nabízí dovolenou v Mexiku např. CK Fischer (10 až 12denní zájezdy s ubytováním v luxusních čtyřhvězdičkových hotelech), Čedok (ten má v nabídce jak pobytové, tak i poznávací zájezdy do Mexika), dále pak Firo tour (poznávací zájezdy) nebo např. Eso travel (pobytové i poznávací zájezdy). Kromě nich se ale do Mexika můžete vydat i s řadou dalších cestovních kanceláří, u pobytových zájezdů je někdy tento výlet spojený s návštěvou více zemí Jižní Ameriky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup