kypr-zajezdy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Kypr je velmi oblíbenou lokalitou i pro Čechy a tak se s nabídkou zájezdů na tento ostrov ve Středozemním moři můžeme běžně setkat i u českých cestovních kanceláří. V jejich katalozích a na webových stránkách převažují zejména pobytové zájezdy k moři, ale výjimkou nejsou ani poznávací zájezdy, jež zaujmou milovníky památek a poznávání jiných zemí. Které lokality se v rámci těchto zájezdů objevují nejčastěji a které konkrétní cestovní kanceláře zařadily zájezdy na Kypr do svojí nabídky?

Pobytové zájezdy na Kypr

Nabídka pobytových zájezdů na Kypr je velmi bohatá a můžeme se s ní setkat ve většině našich cestovních kanceláří. Na Kypr tak můžete letět např. s Čedokem, Firo tour, CK Fischer nebo s některou z desítek dalších společností. K nejoblíbenějším destinacím patří především Protaras, Larnaka nebo Famagusta, spousta atraktivních zájezdů se ale vypravuje i na severní část Kypru. Ceny pro jednu osobu na osmidenní pobyt pak většinou začínají na částce okolo 10 000 Kč.

Poznávací zájezdy na Kypr

Většina lidí na Kypr cestuje za účelem odpočinku u moře, Kypr má ale co nabídnout i těm, co preferují poznávání nebo turistiku. Nabídka poznávacích zájezdů už tak pestrá není a najdeme ji spíše u menších cestovních kanceláří. Oproti klasickým pobytovým zájezdům je třeba počítat s vyšší cenou.

Kypr last minute

Ušetřit na ceně dovolené můžete, když si vyberete některý ze zájezdů last minute. V této kategorii se dají sehnat nejen týdenní, ale třeba i 14denní pobyty a letět můžete nejen z pražského letiště, ale i z Brna nebo Ostravy. Kromě klasických dovolených last minute se někde můžeme setkat také s tzv. super last minute zájezdy – obvykle se jedná o zájezdy s odletem max. do jednoho týdne. Velkou výhodou je, že i v kategorii last minute je nabídka velmi široká a lze si vybrat z mnoha různých destinací, stejně jako u běžných zájezdů.

Opakem k last minute jsou first minute zájezdy – i v jejich případě můžete spoustu peněz ušetřit, tentokrát je ale třeba koupit si dovolenou s velkým časovým předstihem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup