kanary-zajezdy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Zájezdy na Kanárské ostrovy sice nepatří k těm nejlevnějším, i přesto jsou ale již řadu let velmi oblíbené a to jak u rodin s dětmi, tak i u párů nebo jednotlivců. Kanárské ostrovy jsou ideální destinací zejména pro ty, co chtějí strávit luxusní dovolenou u moře – podmínky jsou tu opravdu příznivé a to nejen co se týká počasí, ale i ubytování, jídla, přírody atd. Cestovní kanceláře tak pravidelně zařazují zájezdy na Kanárské ostrovy do svých nabídek – nejčastěji se jedná o lokality Gran Canaria, Tenerife nebo Lanzarote.

Které cestovní kanceláře nabízejí zájezdy na Kanárské ostrovy?

Protože jsou Kanárské ostrovy hodně oblíbené, do své nabídky je zařadilo velké množství českých cestovních kanceláří. Z největších hráčů nechybějí např. u Čedoku, CK Fischer nebo FIRO-tour, z ostatních stojí za zmínku např. cestovní kancelář Canaria Travel, která se na Kanárské ostrovy přímo specializuje, a vydat se s ní můžete na kterýkoliv ze sedmi ostrovů.

Zájezdy na Kanárské ostrovy last minute

Zájezdy last minute patří k těm nejprodávanějším a platí to i pro Kanárské ostrovy. V případě, že si koupíte dovolenou na Kanárských ostrovech last minute, můžete ušetřit spoustu peněz oproti běžné ceně zájezdu. Určitě se tak vyplatí sledovat stránky cestovních kanceláří, kde se dá narazit i na velmi výhodnou nabídku.

Poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy

Velká většina zájezdů na Kanárské ostrovy patří mezi ty pobytové, koupit si ale můžete i poznávací zájezd do této oblasti. Na ně se zaměřuje např. cestovní kancelář Poznání, se kterou můžete procestovat ostrovy Tenerife a La Gomera nebo cestovní kancelář Adventura, jež nabízí hned několik poznávacích zájezdů včetně speciálního silvestrovského.

Další typy zájezdů na Kanárské ostrovy

Kromě klasických pobytových a poznávacích zájezdů se občas vyskytují i různé speciální zájezdy na Kanárské ostrovy. Jedná se např. o zájezdy pro seniory ve věku od 55 let nebo o golfové zájezdy pro milovníky tohoto sportu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup