nemecko-ubytovani
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Německo není nijak daleko a tak se do něj dá jet jen tak „na otočku“ a večer se vrátit zpátky. Pokud ale plánujeme delší cestu, jaké máme v Německu možnosti ubytování?

Sehnat ubytování v Německu není nic těžkého a můžeme si vybrat z velmi široké nabídky různých typů ubytování, od nejlevnějších ubytoven a hostelů, přes penziony až po luxusně vybavené pětihvězdičkové hotely. V Německu je také spousta kempů, které jsou většinou v provozu od dubna až do října. Poblíž lyžařských středisek pak najdeme i kempy s celoročním provozem.

Hotely v Německu

Nabídka hotelů v Německu je velmi široká a každý si může vybrat podle svých preferencí a finančních možností. Nejvíce hotelů je v Berlíně, kde mají turisté na výběr z více než dvou tisíc hotelů, dále pak v Mnichově, v Hamburku a v Drážďanech. Pokud jde o jejich označení, tak to je stejné jako u nás, tedy od jedné do pěti hvězdiček, s tím že pětihvězdičkové hotely jsou ty nejlepší.

Hostely v Německu

Levnější alternativou pro ty, kteří za ubytování v Německu nechtějí utratit příliš mnoho peněz, jsou hostely. I těch je v Německu poměrně hodně a nejvíce je jich ve velkých městech. Mezi jednotlivými hostely jsou ale poměrně velké rozdíly a tak se určitě vyplatí si předem zjistit bližší informace o úrovni ubytování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup