nemecko-nakupy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Německo je také ideálním místem pro ty, kteří rádi nakupují. Seženeme zde spoustu kvalitního zboží, které u nás není k dostání, ať už se jedná o elektroniku, oblečení nebo např. potraviny. Na nákupy do Německa jezdí pravidelně velké množství Čechů a to zejména ti, kteří bydlí v blízkosti německých hranic. Oblíbeným místem pro nákupy jsou také Drážďany, do kterých je velmi dobré vlakové spojení z Prahy a díky své blízké poloze a mnoha velkým nákupním centrům jsou už řadu let cílem mnoha lidí.

Nákupy v Drážďanech

Drážďany patří mezi tradiční nákupní lokality a nakoupit si zde můžeme spoustu věcí, které u nás nejsou dostupné. Do Drážďan se můžeme dostat autem, autobusem i vlakem, a pokud jde o dobu jízdy, tak např. vlakem se tam dostaneme za přibližně 2 hodiny a 15 minut.

Nákupy v Žitavě

Dalším oblíbeným místem pro nákupy je v Německu malé městečko Žitava. To leží v blízkosti německých hranic a blízko to sem mají především ti, co bydlí v Liberci a jeho okolí. V Žitavě najdeme několik velkých hypermarketů, kde se dá velmi dobře nakoupit a mezi Libercem a Žitavou jezdí pravidelný vlak, kterým se tam dostaneme za pouhých 41 minut.

Nákupy v Berlíně

Pokud chceme nakupovat spíše ve větším městě, tak kromě Drážďan je vhodnou alternativou také Berlín. Hlavní město Německa je plné velkých nákupních center, obchodních domů a také místních trhů, na kterých si můžeme koupit spoustu kvalitních produktů. I do Berlína je od nás velmi dobré spojení, ať už autem, autobusem či vlakem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup