belgie-zajezdy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Belgie patří mezi nejoblíbenější evropské země a i proto má spousta českých cestovních kanceláří zájezdy do Belgie ve své nabídce. Vzhledem k tomu, že Belgie je zemí nesmírně bohatou na různé historické památky a muzea, často se setkáme především s nabídkou poznávacích zájezdů. Kromě nich jsou ale v posledních letech čím dál populárnější tzv. eurovíkendy, při kterých můžete poznat vybrané evropské metropole – v případě Belgie tedy její hlavní město Brusel.

Poznávací zájezdy do Belgie

Jestliže se zajímáte o historii a máte rádi památky, Belgie je zemí, ve které se Vám určitě bude líbit. Historická centra velkých belgických měst nabízejí nepřeberné množství krásných památek a navíc je v Belgii také mnoho muzeí s nejrůznějším zaměřením. Z českých cestovních kanceláří nabízejí poznávací zájezdy do Belgie např. Firo tour, Čedok nebo CK Poznání. Často jsou tyto zájezdy spojeny i s návštěvou dalších zemí Beneluxu.

Eurovíkendy v Belgii

Pokud Vás láká hlavně Brusel a stačí Vám jen krátkodobý pobyt, mohla by Vás zaujmout nabídka eurovíkendů v tomto městě. Tyto zájezdy jsou obvykle realizovány formou letecké dopravy a vybrat si můžete z kvalitních hotelů. V ceně eurovíkendu bývá i česky mluvící průvodce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup