anglie-nakupy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Anglie a zejména její hlavní město Londýn, je skvělým místem pro všechny, kdo rádi nakupují, ať už jde o oblečení, elektroniku, jídlo nebo jiné zboží. Která místa patří k těm nejatraktivnějším a jaké věci se vyplatí si v Anglii koupit?

Nákupy v Londýně

Hlavní město Anglie Londýn je doslova rájem pro všechny milovníky nakupování. Londýn je plný kvalitních značkových obchodů, luxusních butiků, velkých nákupních domů a nákupních center a spousta lidí sem cestuje vyloženě za účelem nakupování. Mezi nejslavnější obchodní domy, které byste při návštěvě Londýna určitě neměli vynechat, patří např. Harrods (jeden z největších obchodních domů na světě, zaměřený na luxusní zboží). Hlavní nákupní ulicí je pak Qxford Stret, kde najdeme spoustu obchodů slavných světových značek, nebo také Regent Street. Ve městě je také spousta různých trhů, které jsou zaměřené např. na oblečení, na potraviny, na starožitnosti nebo na umělecké předměty.

Co si přivézt z Anglie?

Je spousta věcí, které stojí za to si v Anglii nakoupit. Kromě obrovské nabídky oblečení, která je mnohem širší než u nás a mnohdy i za nižší ceny, se určitě vyplatí přivézt si domů i některé kvalitní anglické potraviny, jež u nás nejsou běžně dostupné. Dalším typem zboží, které můžeme v Anglii levně nakoupit, je např. kosmetika nebo hračky a vybavení pro děti. Kromě luxusních obchodů s drahým zbožím je v Anglii i mnoho levných obchodů, kde můžeme spoustu peněz ušetřit a nakoupit si věci, které v Česku nejsou k dostání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup