thajsko-letenky
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Thajsko patří mezi poměrně exotické a v každém případě hodně vzdálené destinace. Jedinou možností, která přichází v úvahu, je tak cesta letadlem. V tomto článku se blíže podíváme na to, kolik běžně stojí zpáteční letenka do Thajska, jak dlouho let z ČR do Thajska trvá a jaké máme možnosti spojení, pokud do této země odlétáme z České republiky.

Ceny letenek do Thajska

Přesná cena letenky do Thajska závisí na celé řadě faktorů – roli hraje nejen datum odletu, ale také letecká společnost, se kterou poletíte, konkrétní místo, kam máte namířeno nebo letiště, z něhož odletíte. Thajsko je od nás hodně daleko a tak pochopitelně i ceny letenek do této země jsou vyšší – obvykle se nejnižší cena pohybuje kolem 11 000 Kč, výjimečně lze ale narazit i na mimořádné akce, kdy Vás letenka z Prahy do Thajska vyjde na cenu kolem 6 000 Kč.

Doba letu a varianty leteckého spojení

Přímé letecké spojení mezi Českou republikou a Thajskem v současné době neexistuje, vždy Vás tak čeká minimálně jedno mezipřistání. Celková doba letu se pak pohybuje od 11 hodin nahoru, záleží na tom, jaké spojení si zvolíte. Do Thajska létá z velkých evropských letišť celá řada leteckých společností, takže si můžete vybrat nejen podle ceny, ale i podle typu letadla atd. Pokud chcete letět z pražského letiště, můžete využít služeb letecké společnosti Emirates – musíte ale počítat s přestupem v Dubaji. Pokud to máte blíž do Vídně, máte možnost letět se stejnou společností i z tohoto města.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup