thajsko-dovolena
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Thajsko patří už dlouhodobě mezi nejoblíbenější země, kam lidé létají na svoji dovolenou. Platí to nejen pro Čechy, ale obecně pro turisty z celého světa. Thajsko je oblíbené jednak díky příznivému počasí, atraktivní je v něm ale i množství unikátních historických památek, zajímavá kuchyně, krásná příroda a celkově ideální podmínky pro trávení dovolené nebo prázdnin. Které thajské destinace patří k těm nejvyhledávanějším a kde můžeme na internetu najít nabídku zájezdů last minute do této země?

Nejoblíbenější destinace

Kromě hlavního města Thajska Bangkoku patří k nejžádanějším destinacím především oblasti Pattay, Phuket nebo Phi Phi – ve všech případech se jedná o přímořská letoviska, kde můžete strávit dovolenou na pláži.

Pattay – oblíbené thajské plážové letovisko, které se nachází nedaleko Bangkoku. Pattay turistům nabízí ubytování v luxusních hotelech, krásné pláže, množství restaurací, ale i unikátní historické památky a spoustu dalších lákadel.

Phuket – největší thajský ostrov, na němž si můžete vybrat z nepřeberného množství luxusních hotelů, apartmánů nebo bungalovů. Nejlepší místo v Thajsku pro ty, kteří hledají krásné místo pro trávení dovolené u moře, potápění, nebo bohatý noční život. Výhodou je i vynikající letecké spojení.

Phi Phi – oblíbené thajské souostroví nabízí nejen krásnou přírodu, ale i skvělé podmínky pro koupání a zaujme všechny milovníky luxusu.

Thajsko last minute

Velmi časté jsou v nabídkách cestovních kanceláří také zájezdy do Thajska last minute. Nejširší výběr těchto zájezdů najdete např. na stránkách prodejce zájezdů Invia, z jednotlivých cestovních kanceláří nabízejí zájezdy do Thajska např. CK Fischer, Čedok, Firo tour nebo ESO travel, která se na exotické země specializuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup