irsko-letecky
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Rozhodli jste se, že do Irska poletíte letadlem a zajímají Vás bližší podrobnosti o tom, odkud můžete letět, s jakými společnostmi a jak dlouho bude let trvat? Základní informace o letenkách do Irska najdete v tomto článku, který stručně shrnuje, jaké možnosti máte na výběr.

Přímé lety do Irska z Prahy

Do Irska můžete cestovat letecky buď přímo nebo s přestupem. V případě přímého spojení si můžete vybrat, jestli poletíte z Prahy nebo z Bratislavy. Pokud to máte blíž do českého hlavního města, máte možnost využít přímého spojení mezi Prahou a Dublinem, které zajišťuje letecká společnost Aer Lingus. Doba samotného letu je pak kolem dvou a půl hodiny.

Přímé lety do Irska z Bratislavy

Jestliže bydlíte např. na Moravě a máte to blíž do Bratislavy, můžete využít přímého leteckého spojení mezi slovenským hlavním městem a irským Dublinem. Z Bratislavy létá do Dublinu např. nízkonákladová společnost RyanAir a doba letu je něco málo přes tři hodiny. Výhodou je poměrně nízká cena letenky.

Levné letenky do Irska s přestupem

Pokud Vám nevadí, že budete během cesty do Irska muset jednou přestupovat, můžete využít i služeb jiných leteckých společností. V tomto případě Vás čeká přestup v Londýně, kam Vás dopraví např. RyanAir nebo WizzAir (v jejím případě můžete navíc letět i z Brna). Nízkonákladová společnost RyanAir navíc létá do několika irských měst, takže máte na výběr, jestli poletíte do Dublinu, Kerry nebo Knocku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup