sae-dovolena
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Chcete si letošní dovolenou užít v krásném a luxusním prostředí a rádi byste zkusili něco nového? Spojené arabské emiráty jsou skvělou alternativou vůči dovoleným v Evropě – v SAE je po celý rok krásné a teplé počasí a i v ostatních směrech jsou tu ideální podmínky pro turisty – čistými a moderně vybavenými hotely počínaje, přes široké možnosti nakupování a další lákadla. Ceny dovolené ve Spojených arabských emirátů navíc nejsou nijak vysoké a můžete si tak užít exotickou dovolenou u moře za příjemnou cenu, která nezruinuje Váš finanční rozpočet. Ideálním obdobím pro dovolenou ve Spojených arabských emirátech jsou zimní měsíce, kdy jsou v této zemi příjemně vysoké teploty, ale ne tak extrémní, jako v létě.

Dovolená u moře

Spojené arabské emiráty jsou jednou z nejlepších světových lokalit pro prázdninový pobyt u moře. Teplé počasí s minimem srážek, nadstandardní ubytování a spousta možností trávení volného času i jinde než pouze na pláži. SAE se v posledních letech staly moderní zemí, která se neustále rozvíjí a jako dovolenkovou destinaci si ji oblíbili návštěvníci z celého světa.

Dovolená v Dubaji

Asi nejoblíbenějším a nejznámějším místem ve Spojených arabských emirátech je Dubaj – velké a moderní město, které Vás ohromí svojí architekturou, památkami nebo obrovským nákupním centrem s více než tisícovkou obchodů. Do Dubaje navíc létají přímé letecké spoje z Prahy a v některých termínech můžete při včasném nákupu sehnat letenku doslova za pár tisíc.

Žádná víza, pouze nízká pobytová taxa

Velkou výhodou dovolené ve Spojených arabských emirátech je také fakt, že zde pro české občany není vízová povinnost. Ta byla zrušena v roce 2014 a jediné, co je třeba uhradit, jsou speciální pobytové taxy. Jejich výše se určuje podle typu ubytování, vždy se však jedná pouze o malé částky v řádu několika desítek korun denně. Oproti některým jiným exotickým destinacím tak pobyt ve Spojených arabských emirátech vychází docela levně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup