sae-zajezdy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Zájezdy do Spojených arabských emirátů se už staly nedílnou součástí nabídek mnoha českých cestovních kanceláří. Pokud máte rádi exotické země a preferujete dovolenou v místech, kde panují velká horka, ve Spojených arabských emirátech se Vám určitě bude líbit. Mezi nejoblíbenější destinace patří především Dubaj, z ostatních emirátů pak např. Ras Al Khaimah. Zájezdy jsou ale pořádány do všech sedmi emirátů, takže si můžete vybrat kterýkoliv z nich. Převažují spíše zájezdy pobytové, ale u některých cestovních kanceláří se dají sehnat i poznávací zájezdy do SAE.

Pobytové zájezdy do Spojených arabských emirátů

Výběr pobytových zájezdů do Spojených arabských emirátů je velmi široký a nabízejí je nejen velké cestovní kanceláře, jako je Fischer nebo Firo tour, ale i spousta menších. Naopak např. u Čedoku zájezdy do této lokality v nabídce nemají. Nejčastěji se pořádají zájezdy do Dubaje, která potěší hlavně milovníky luxusu, moderních velkoměst, vydat se ale můžete i do kteréhokoliv z ostatních emirátů – krásné hotely a ideální podmínky pro koupání v moři jsou v Ras Al Khaimah, Fujairah nebo v Jumeirah. Důležitou informací je to, že do Spojených arabských emirátů není nutné mít žádné očkování a navíc byla zrušena i vízová povinnost. I když je zde úředním jazykem arabština, dá se zde bez problémů domluvit i anglicky, na některých místech i rusky.

Poznávací zájezdy do Spojených arabských emirátů

Pokud místo odpočinku u moře raději cestujete a poznáváte krásy cizích zemí, můžete se vydat na poznávací zájezd právě do Spojených arabských emirátů. Kromě zájezdů, při kterých procestujete pouze samotné SAE, nabízejí cestovní kanceláře i zájezdy, ve kterých projedete hned několik zemí – kromě Spojených arabských emirátů např. Katar, Bahrajn, Nepál nebo Omán. Délka jednoho pobytového zájezdu do Spojených arabských emirátů se většinou pohybuje mezi osmi až jedenácti dny.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup