sae-letenky
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

I přesto, že jsou Spojené arabské emiráty hodně vzdálenou destinací, letenky do této země jsou mnohdy docela levné. Tyto nízké ceny jsou způsobeny mimo jiné vysokou konkurencí na trase – do SAE létá velké množství leteckých společností a i díky tomu tak ceny klesly na příznivé částky. Výhodou je i přímé letecké spojení mezi Prahou a Dubají – nemusíte tak nikde přestupovat a cesta Vám nezabere tolik času. S jakými dopravci můžeme do Spojených arabských emirátů letět, jak dlouhá je doba jednoho letu, do jakých dalších měst Spojených arabských emirátů se létá a jaké jsou ceny zpátečních letenek?

Doba letu a varianty spojení

Přímý let z pražského letiště Václava Havla do Dubaje trvá obvykle necelých šest hodin, záleží ale na tom, s jakým dopravcem poletíte. Do Dubaje létají např. společnosti Emirates, Flydubai, nebo nízkonákladová SmartWings, s mezipřistáním lze letět i do hlavního města Spojených arabských emirátů Abú Dhabí – v takovém případě se ale celková doba cesty hodně protáhne.

Cena letenky do Spojených arabských emirátů

Ceny letenek do Spojených arabských emirátů závisejí na mnoha okolnostech – jednak na tom, v jakém termínu se chystáte odletět, dále na tom, s jakým předstihem si koupíte letenku nebo na výběru konkrétního dopravce. Nejnižší ceny letenek do SAE – např. u některých nízkonákladových leteckých společností – lze ale pořídit i za velmi nízké ceny pod 5 000 Kč. Hodně levné jsou např. letenky od SmartWings, nicméně díky velké konkurenci se dá za nízké ceny letět i s jinými dopravci. Zájem o letenky do Spojených arabských emirátů v poslední době hodně stoupl a to i díky zrušení vízové povinnosti pro české občany.

Kde získat levné letenky do Spojených arabských emirátů?

Protože ceny letenek se u jednotlivých dopravců hodně liší, je třeba si předem důkladně porovnat jejich nabídky, abyste zbytečně neplatili příliš vysokou cenu. Ideální je použít některé internetové srovnávače (např. Skyscanner, Student Agency, Letuška nebo Pelikán), které Vám snadno a rychle pomohou najít nejlevnější a nejlepší letecké spojení pro Vaši dovolenou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup