anglie-doprava
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Anglie a zejména její hlavní město Londýn patří k nejoblíbenějším destinacím, do kterých denně létá velké množství lidí z celého světa. Velmi dobré a časté spojení do této země mají i návštěvníci z Česka, kteří mohou využít pestré nabídky leteckých i autobusových společností. Pravidelné linky odlétají, resp. odjíždějí do anglických měst několikrát denně a pokud si letenku či jízdenku koupíme s dostatečným předstihem, nemusí nás stát ani moc peněz.

Letenky do Anglie

Nejrychlejší a nejpohodlnější je cesta do Anglie letadlem. Přímých leteckých spojů mezi Českou republikou a Anglií létá denně poměrně velké množství a vybrat si můžeme jak z velkých leteckých společností, tak z těch nízkonákladových, u kterých za letenky ušetříme. Velkou výhodou je navíc to, že do Anglie nemusíme letět pouze z Prahy, ale přímé linky do této země létají i z brněnského nebo z ostravského letiště. Kromě Londýna létají z Česka přímé linky také do dalších britských měst, např. do Manchesteru.

Jízdenky do Anglie

Druhou možností, jak se můžeme do Anglie dostat, je cesta autobusem. Ta je podstatně pomalejší a méně pohodlná než letadlem, na druhou stranu dnes už můžeme cestovat moderně vybavenými autobusy s klimatizací, WC, zábavním portálem atd., takže cesta nemusí být zas tak nepříjemná. Do Anglie jezdí z České republiky hned několik přímých linek, mezi ty nejznámější patří např. linky dopravců Student Agency nebo Eurolines.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup