kapverdy-zajezdy
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Jednou z exotických destinací, která se často objevuje v nabídkách cestovních kanceláří, jsou Kapverdské ostrovy, jež jsou skvělým místem na letní dovolenou u moře, ale díky příznivému počasí jsou vhodné na pobyt i v kterémkoliv jiném ročním období. Zájezdy na Kapverdy u nás nabízí celá řada cestovních kanceláří a vybrat si můžete nejen klasické pobytové, ale koupit se dají i poznávací zájezdy, při kterých postupně procestujete jednotlivé ostrovy. Cenově patří zájezdy na Kapverdy spíše k těm dražším, ceny za pobyt obvykle začínají kolem 20 000 Kč.

Kapverdy v nabídkách českých cestovních kanceláří

Zájezdy na Kapverdské ostrovy má ve svém katalogu např. Čedok, který nabízí pobytové zájezdy do střediska Santa Maria na ostrově Sal. Kromě něj pak zájezdy do této země pořádá i celá řada menších cestovních kanceláří. Pro výběr vhodného zájezdu se vyplatí použít např. některé cestovní agentury, které nabízejí přehledné srovnání zájezdů od většího množství cestovek – k těm nejoblíbenějším patří např. Invia nebo Dovolená.cz.

Pobytové zájezdy na Kapverdy

Většina zájezdů na Kapverdy jsou standardní pobytové zájezdy, jejichž součástí je zpáteční letenka a ubytování v hotelu. Tyto zájezdy jsou vhodné zejména pro ty, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou strávenou u moře. Nejčastěji jsou pobytové zájezdy pořádány na ostrov Sal, objednat se ale dají i pobyty na ostatních Kapverdských ostrovech.

Poznávací zájezdy na Kapverdy

Naopak pro ty, co chtějí poznat co nejvíce z této země, jsou určeny poznávací zájezdy, při nichž můžete procestovat postupně jednotlivé ostrovy. U nás je poskytuje např. cestovní kancelář ESO Travel, která nabízí osmidenní okruh, při kterém každý den poznáte jeden z ostrovů.

Kapverdy last minute

Pokud chcete získat zájezd na Kapverdy za co nejnižší cenu, určitě sledujte nabídky zájezdů last minute. Při využití této nabídky tak můžete spoustu peněz ušetřit, navíc last minute zájezdy jsou dnes už naprosto běžnou součástí nabídek většiny cestovních kanceláří. Výhodné jsou i zájezdy first minute, které je naopak třeba objednat s větším časovým předstihem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup