kapverdy-dovolena
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Kapverdské ostrovy jsou jedním z nejkrásnějších míst, kde můžete strávit svoji dovolenou, ať už máte v plánu odpočinek u moře, aktivní dovolenou plnou sportu a zábavy, nebo poznávání nových zemí. Které konkrétní destinace patří na Kapverdách k těm nejoblíbenějším?

Ostrov Sal

Nejnavštěvovanější kapverdský ostrov, na který po celý rok míří davy turistů z celého světa. Nachází se na něm i  mezinárodní letiště a ostrov je skvělým místem jak pro koupání v moři, tak i na různé sportovní aktivity, návštěvy restaurací a barů nebo různé výlety. Hlavním turistickým centrem ostrova Sal je městečko Santa Maria.

Boa Vista

Menší a klidnější ostrov, vhodný zejména pro ty, kteří si chtějí odpočinout a relaxovat. Kromě krásných pláží nabízí také nádhernou přírodu a bohaté sportovní i kulturní vyžití. Pravidelně se tu konají i různé festivaly, karnevaly a další zajímavé akce.

Santiago

Největší a nejjižnější z Kapverdských ostrovů, na kterém žije i nejvíce obyvatel této země. Ostrov Santiago vznikl sopečnou činností a zaujme mimo jiné i milovníky historických památek. I tady se koná spousta kulturních událostí, hudební festivaly atd.

Ostatní ostrovy

Krásné čisté pláže a pěkná příroda je i na ostatních ostrovech – Maio, Brava, Fogo, Sao Nicolau, Sao Vicente, Santa Luzia nebo Santo Antao. Pokud Vás láká procestovat všechny ostrovy, můžete si vybrat např. poznávací zájezd, při kterém během osmi dnů postupně navštívíte téměř celé Kapverdy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup