francie-ubytovani
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Nabídka ubytovacích zařízení je ve Francii velmi rozmanitá a vybere si úplně každý, od náročné klientely, vyžadující luxus až po turisty, kteří chtějí ubytování za co nejnižší cenu. Ve Francii se můžeme ubytovat v některém z mnoha hotelů, dále pak v levnějších motelech, případně velmi levných ubytovnách. Po celém území Francie je také spousta kempů, takže na své si přijdou i ti, kteří dávají přednost spaní v přírodě.

Eurovíkendy ve Francii

Eurovíkendy patří v poslední době mezi hodně vyhledávané typy zájezdů. Jedná se o krátkodobé pobyty ve vybraných evropských městech. Mezi tato města patří i Paříž a eurovíkendy v této metropoli u nás nabízí celá řada cestovních kanceláří. Součástí těchto zájezdů je samozřejmě i ubytování, které bývá obvykle v hotelech.

Hotely ve Francii

Hotelů je ve Francii nepřeberné množství a stejně jako u nás se jejich kvalita rozlišuje počtem hvězdiček. Ty nejlepší hotely pak mají hvězdiček pět. Za zmínku určitě stojí speciální síť nízkonákladových hotelů F1, která je ve více zemích, ale ve Francii je jich opravdu hodně.

Levné ubytování ve Francii

Kromě levných hotelů patří k dalším možnostem levného ubytování také motely, ubytovny nebo kempy. Např. mezi kempy jsou velké rozdíly a některé z nich jsou i velmi luxusně vybavené – ty nejlepší kempy se ale svými cenami často vyrovnají i některým hotelům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup