Mřížka chlazení, světla, mlhovky, logo výrobce, vše je podstatné pro celkový design a první dojem člověka z vozidla. Nicméně nebýt nosiče těchto hodnot, nebylo by to celistvé. Auto musí dostat svůj tvar a další prvky podtrhují výsledný vzhled. Zepředu auta se jedná samozřejmě o nárazník.

Nárazník z výrobní linky společnosti JOHNS Autoteile vše umožňuje. Je hlavním nosičem těchto honosných prvků každého vozidla. Nárazník je co do kvality srovnatelný s originálními díly. Výrobce zvolil materiál velmi vysoké jakosti za dostupnou cenu, je zajištěna lehká manipulace při montáži, obstojná pevnost a je připraven pro další povrchovou úpravu lakováním. Materiál dokáže s vhodnou povrchovou úpravou dlouho dobu vydržet bez jakýchkoliv komplikací.

Pružnost materiálu, kterou se výrobce vyznačuje, podchycuje hned několik možných problémů. Menší doraz nezpůsobí okamžité popraskání celého dílu na vozidle. Zároveň kdyby došlo k nemilé události, jako například k jakémukoliv střetu, pružnost materiálu minimalizuje případná zranění nebo poškození při méně závažných incidentech.


Nicméně i bez incidentů dochází k opotřebení povrchu vozidla běžným provozem. Různé provozní oděrky na zrcátcích, lehké pohlazení jinými auty na parkovišti, rýhy od kamínků z kol vozidla jedoucího před vámi, popraskané plasty kolem světel apod. Výrobce se soustředí zejména na vysokou cenovou dostupnost svých produktů na trhu s kvalitou požadovanou zákazníky.

Společnost JOHNS Autoteile začala jako dodavatel blatníků pro Volkswagen. V dnešní době je výrazně velkou firmou v oblasti automotive průmyslu. Nabízí obrovskou vlastní zásobu náhradních dílů za konkurenceschopné ceny, samozřejmě ve prospěch spotřebitelů. Včasné dodávky, a tak nikdy nehrozící vyprodání dané položky, zajišťuje výrobce vlastní distribuční sítí. Bohužel JOHNS nezamýšlí prodej přímo do spotřebitelského trhu.

Koupit díly pro vaše auto na www.Automobilovedily24.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup