Exotická dovolená je možnost, jak dokonale poznat krásy naší planety a postarat se o to, abychom ochutnali čerstvé ovoce v jeho největší zralosti a plné chuti. Vydejte se tam, kde vám bude báječně. Kde jsou exotické ráje?

Adam a Eva by se zde radovali

Exotické destinace jsou předobrazem ráje. Přesně zde si představujeme, že mohli naši bájní prapředci chodit celý svůj život odhaleni a trhali si zde ovoce z rajské zahrady. K životu zde není potřeba během zimních měsíců vytápět svůj příbytek. Možná je na čase poznat tyto kraje na vlastní oči. Cestovní kancelář vás vezme na místa, kde vám bude báječně. Kostarika dovolená, nebo různé kouty Mexika, to je přesně to pravé. Budete na bezpečném místě, bude o vás postaráno. Samozřejmě i ovoce z rajské zahrady bude k dispozici.

V Mexiku můžete objevit i památky

Když se vydáte do Mexika, máte nekonečné možnosti. Užít si samozřejmě kromě nádherných pláží můžete i místní vyhlášenou gastronomii. Všechny plody se zpracovávají v jedinečné chuťové kombinace. Pokrmy zde lákavě voní i vypadají. A ta chuť. Nápoje i kulinářské speciality si v Mexiku rozhodně vychutnáte. Vydat se ale můžete i za objevováním místní bohaté historie. Mexiko bylo lidmi osídleno před několika tisíci lety, je zde památka na původní obyvatelstvo i na koloniální éru.

Kostarika vás uchvátí přírodní rozmanitostí

Vydejte se na Kostariku a poznejte, jak rozdílné zde vládnou klimatické podmínky. Stačí prozkoumat rostlinné druhy, které budou růst v blízkosti vašeho ubytování, a bude vám to jasné. To, co u nás roste jako pokojová rostlina nevelkých rozměrů, je zde bohatě a divoce rostoucí květena a rostlinstvo bohaté na listoví. Bodejť by také ne, když jsou zde teploty po celý rok příznivé. Máte co objevovat.

Bezpečné a krásné destinace vám nabídnou poznání rozmanitého života na planetě zemi.