Přemýšlíte nad letní dovolenou v zahraničí? Zkuste pro tentokrát nespolupracovat přímo s cestovní kanceláří, ale zařídit si ubytování a cestu sami. Vyjde vás to na mnohem menší náklady než s cestovní kanceláří, navíc se dostanete na místa, kde budete bez masy turistů. Zvolte cestu nákupu letenek a rezervaci ubytování na vlastní pěst. 

Nákup letenek

Základem je nákup letenek, kterého se mnoho osob bojí, o nic složitého však nejde. Najdete si vhodnou letenku přes některý online vyhledávač a následně si letenku zakupte přímo u letecké společnosti. Vyjde vás to o dost levněji, samozřejmě záleží i na samotné ceně letenky. Zakoupit můžete letenku i přes daný web, na kterém jste ji vyhledali, ale vždy to bude o něco dražší.

Levné lety z Čech

Zadejte si termíny, ve kterých si můžete vzít dovolenou, místo odletu a počet dní, které byste na místě chtěli strávit (můžete zadat i rozmezí) a klikněte na cílovou destinaci „kamkoliv“. Nejlevněji z Čech se dostanete například do Krakova, krásného polského města. Podívat se levně můžete i do Budapeště, Bologny, Brusselu, Londýna, Milána či Říma. Letenky do těchto míst seženete i do 2000 Kč. Levné spoje jsou nyní především do Anglie.

K moři

Většinou při vyhledávání dovolené hledáme spíše destinace u moře, kde si chceme náležitě odpočinout. Levně se dostanete například do Itálie. Letecky například do Bari, Naples či na Sicílii do Trapani, ale také do Španělska do krásné Malagy,  tyto letenky seženete i do 3000 Kč tam i zpět. Levně se pak dostanete také do Barcelony, Madridu, ale také do Osla či Helsinek. Zvláště pokud máte možnost si svůj termín dovolené vybírat.

Ubytování

Ubytování si najdete velmi snadno například na webu booking. Po příletu si stačí vzít taxíka k ubytování či jet autobusem či vlakem. Záleží, jak je ubytování od letiště vzdáleno. Nakonec vás dovolená může přijít na polovinu toho, co byste zaplatili u cestovní kanceláře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup