last2
Foto: www.freedigitalphotos.net

Kromě klasických zájezdů do Chorvatska jsou velmi oblíbené zájezdy last minute, které si můžeme koupit na poslední chvíli, těsně před odletem nebo odjezdem. Výhodou těchto zájezdů bývá nižší cena, která může být zvýhodněna až o desítky procent oproti běžné ceně. Naopak negativem last minute je mimo jiné výběr z menší nabídky zájezdů. Které české cestovní kanceláře se na Chorvatsko zaměřují a do jakých destinací si můžeme zájezdy last minute zakoupit?

Široká nabídka destinací

Nabídky dovolených v Chorvatsku last minute najdeme na internetu jak na stránkách cestovních kanceláří, tak na různých specializovaných portálech. Vybrat si můžeme z bohaté nabídky různých lokalit, od Makarské riviéry, přes chorvatské ostrovy Hvar nebo Brač až po dovolenou ve velkých městech jako je Záhřeb, Split nebo Rijeka. Užitečným pomocníkem pro výběr dovolené jsou portály jako je dovolena.cz nebo Invia.cz, kde nalezneme nabídky několika stovek cestovních kanceláří pěkně na jednom místě.

Specialisté na Chorvatsko

Zájezdy do Chorvatska u nás nabízí velká většina cestovních kanceláří, ale některé se na tuto zemi vyloženě specializují. Patří mezi ně např. CK Croatia Travel, Novalja, Cílka, Aquarius Adriatic nebo CK Andante. Pokud chceme vsadit na jistotu a zvolit si některou z největších českých cestovních kanceláří, můžeme si vybrat dovolenou např. u Čedoku nebo u EXIMtours.

Chorvatsko first minute

Pokud už dlouho dopředu víme, v jakém termínu se naše dovolená v Chorvatsku uskuteční, může být pro nás velmi výhodnou alternativou koupě zájezdu first minute, který je v podstatě pravým opak last minute. Zájezdy koupené dostatečně brzo bývají často podstatně levnější a ušetřené peníze tak můžeme investovat do jiných věcí. Rozhodně se tak vyplatí nenechávat nákup dovolené na poslední chvíli a podívat se na nabídky cestovních kanceláří s dostatečným předstihem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup