doprava-maroko
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Maroko se nachází v severozápadní části afrického kontinentu a tak jednoznačně nejvýhodnějším způsobem dopravy je cesta letadlem. Do Maroka se sice můžeme dostat i pomocí kombinace jiných forem dopravy (např. autem, autobusem, vlakem, trajektem atd.) ale cesta je pak velmi zdlouhavá a často se nevyplatí ani finančně. Naopak pokud si koupíme letenku včas, můžeme spoustu peněz ušetřit.

Letenky do Maroka

Nevýhodou cesty do Maroka je skutečnost, že v současné době neexistuje žádné přímé letecké spojení mezi Českou republikou a touto zemí na severu Afriky. Do Maroka se tedy dostaneme jedině s přestupem přes některé z velkých mezinárodních letišť. Pokud jde o ceny letenek do Maroka, tak ty se výrazně liší podle toho s jakou leteckou společností budeme cestovat – určitě se tedy vyplatí pečlivě vybírat. Nejnižší ceny nabízejí např. různé nízkonákladové společnosti a samozřejmě čím dříve si letenku koupíme, tím je cena nižší – zpáteční letenka do Maroka pak může vyjít i kolem pouhých čtyř tisíc korun.

Maroko last minute

Zájezdy last minute patří k těm nevyhledávanějším a mezi oblíbené destinace, kam se můžeme vydat last minute patří také Maroko. Letecké zájezdy last minute do Maroka nabízí spousta českých cestovních kanceláří, z těch největších např. CK Fischer, Exim tours nebo Blue Style.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup