Evropa je nádherným kontinentem, vyspělým, moderním, plným architektonických památek, ale umí být také jedinečný svou divokou přírodou a zachovalými tradicemi. Jakých osm cestovatelských zážitků by však nemělo chybět na seznamu žádného cestovatele. 

Při návštěvě Vídně

Ve Vídni byste jistě neměli vynechat návštěvu plesu ve vídeňské opeře. Jedná se o jedinečný zážitek. Ples se koná každý rok v budově Vídeňské státní opery. Zúčastnit se ho může široká veřejnost, pokud na to má dostatek peněz. Nejdražší místo vyjde i na 18 000 eur.

Portrét z Paříže

V Evropě v žádném případě nesmíte vynechat návštěvu Paříže. Dříve byl Montmartre rájem umělců a bohémů. Nechte si právě zde namalovat svůj portrét ve stínu Sacré Coeur. Přivezete si jedinečný suvenýr i zážitek.

Tanec v Barceloně

S prvními tóny flamenca přichází vzrušení a vášeň. Tempo se rozjíždí a napětí s ním. Zažijte pravý zážitek z flamenca v klubu Los Tarantos v Barceloně a nechte se okouzlit španělským rytmem.

Procházka na Karlově mostě

Pro nás možná notoricky známou, ale pro zahraniční turisty krásným zážitkem. Procházka po Karlově mostě je krásná především v noci, kdy není most přeplněn turisty a okolní budovy jsou osvětlené. Tento pohled přináší opravdu jedinečný zážitek.

Plavba na gondole

I když se plavba na gondole stala spíše turistickou záležitostí, pokud si vyberete správný čas a správného gondoliéra, může jít o jedinečný zážitek, o kterém budete vyprávět i vašim vnoučatům.

Istanbul a suvenýry z Velkého bazaru

V Istanbulu naleznete Velký bazar, který je více než 500 let starý. Naleznete zde více než 3000 obchodů, které nabízí skoro vše. Věci, které by se vám mohli hodit, které jsou jedinečné, i naprosto zbytečné.

Travel Istanbul Grand Bazaar Turkish Lantern

Athény a Akropolis

V Athénách vás bezesporu uchvátí Parthenon, ale i mnoho dalších míst. Navštívit musíte i chrám Athena Polias a mnoho dalších historických památek, které vás nenechají klidnými.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup