tunisko-ubytovani
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Ubytování v Tunisu bývá většinou v hotelech, kterých je v této zemi skutečně obrovské množství a většinou se jedná o velké a rušné hotelové komplexy. Naopak menších rodinných hotelů je zde poměrně málo, ale i ty se dají sehnat. Kromě hotelů jsou další možností také apartmány nebo studia. Kvalitativně se pak jednotlivá ubytovací zařízení mohou hodně lišit, takže před nákupem naší dovolené je třeba pečlivě vybírat a přečíst si recenze předchozích návštěvníků. Pro ty, co hledají opravdu levné ubytování, jsou v Tunisku také hostely a v některých oblastech i kempy.

Hotely v Tunisku

V Tunisku najdeme všechny typy hotelů, od těch nejluxusnějších až po jednoduše zařízené. Co je ale třeba si uvědomit, je to, že hvězdičky zde úplně neodpovídají tomu, na co jsme zvyklí u hotelů v jiných zemích. Abychom nebyli zbytečně zklamaní úrovní našeho ubytování, je třeba abychom si vždy jednu hvězdičku odečetli. Např. hotel v Tunisku s třemi hvězdičkami je svým vybavením a službami na podobné úrovni jako český hotel se dvěma hvězdičkami.

Apartmány v Tunisku

Pokud nechcete bydlet v hotelu, vhodnou alternativou může být ubytování v apartmánu. Apartmány jsou specifické tím, že součástí pokoje je také malá kuchyň. Toto ubytování je tak vhodné např. pro ty, kteří si na dovolené chtějí sami vařit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup