ubytovani-portugalsko
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Ubytovacích zařízení je v Portugalsku obrovské množství a každý si může vybrat podle svých představ – od luxusních hotelů s veškerým vybavením a komfortem až po levné kempy, ve kterých se spí ve stanech. Ceny ubytování v Portugalsku závisí nejen na konkrétním typu ubytovacího zařízení, ale také na dané lokalitě a v neposlední řadě i na období, ve kterém se chceme ubytovat. Během hlavní turistické sezony, v níž do Portugalska míří nejvíce turistů z celého světa, jsou ceny ubytování vyšší než ve zbytku roku.

Hotely a apartmány v Portugalsku

V Portugalsku je k dispozici spousta hotelů, které uspokojí náročné klienty, toužící po luxusním ubytování s maximálním komfortem, ale vyberou si i ti, kteří hledají levnější ubytování. Kromě hotelů nebo levnějších hostelů patří mezi další alternativy také ubytování v soukromí. Zvláště v přímořských oblastech mnoho lidí pronajímá samostatné pokoje ve svých domech, které tak jsou mnohdy lepší možností než některé hotely.

Levné ubytování v kempech

Ubytování pod stanem v různých kempech je další možností pro ty, kteří nechtějí za svoji dovolenou utratit moc peněz. Kempů je v Portugalsku hodně a najdeme je prakticky ve všech oblastech země, včetně Lisabonu. Ubytování v kempu je ale vhodné spíše v červenci a srpnu, v jiných měsících už mohou být teploty v noci docela chladné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup