I když v našich končinách se se surfováním v podstatě nesetkáme, novinkou jsou nové haly, kde si můžete chytiti umělou vlnu, na dovolené jste už jistě surfaře viděli. Zkuste sami chytit svou první vlnu. Poté zjistíte, že surfování je opravdu jedinečným sportem, který propojuje lásku k pohybu, k přírodě a rychlosti. Poté budete chtít surfovat neustále, protože není nic krásnějšího než sedět na surfu a dívat se na zapadající slunce. Kam však vyrazit za vlnami přes zimu?

Hawaj, Hanalei, Kauai

Na Hawaj se za surfováním vydává stále více příznivců. Důvodem je především počasí, které je na Hawaji celoročně stejné. Hanalei se nachází na severním pobřeží ostrova Kauai. Z havajských ostrovů je jedním z nejkrásnějších. V okolí města Hanalei si na své přijdou surfaři začátečníci, ale i zkušení jezdci na vlnách. Ideální dobou, kdy navštívit ostrov, je od října do března.

Britská Kolumbie, Tofino

Nevadí-li vám cestovat za vlnami, určitě navštivte Tofino, kde na vás čeká ojedinělá surfařská atmosféra. Pravdou je, že je Tofino je opravdu krásným městem. Najdete zde pláže, které jsou vhodné i pro surfaře začátečníky. Užijí si zde, ale i surfaři zkušení, ti mohou sjíždět velké vlny a na menších vlnách se svezou surfaři začátečníci. Navštivte Tofino ideálně v období od března do září. Přes zimu jsou zde vlny opravdu obrovské.

Maroko, Taghazout

Jste-li milovníci historie, ale také zarputilými surfaři, jistě nevynechte Taghazout v Maroku. Zde se můžete procházet labyrintem chodeb v některých z nejstarších měst na naší planetě a také si užít dokonalé surfování. Toto město je mekkou surfařů. Pokud jste surfaři začátečníci, zvolte pláže Panoramas nebo Crocodiles, ale i pokročilý surfaři zde najdou svá místa. Přijet do Taghazout můžete po celý rok. Skvělé vlny na vás počkají. Zkuste si surfování na vlastní kůži, stačí k tomu odhodlání a láska k pohybu. Surf si jednoduše zamilujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup