Egypt stále patří mezi top destinace, kam se jezdíme ohřát v zimě i v létě. Láká především na nízkou cenu, vždyť zájezd s all inclusive se dá sehnat i za cenu okolo 7 000 Kč. Rozhodli jste se vyjet právě sem? Než odjedete, vyřiďte si pojistky, které vás ochrání. Jsou čtyři základní a dají se koupit ve výhodné kombinaci.

Klasické samo o sobě nestačí

Výběr cestovního pojištění není složitý, když víte, co musíte koupit. Klasická cestovní pojistka funguje jako ochrana pro případ, že budete v zahraničí potřebovat lékařskou péči. Hradí se z ní například převoz do nemocnice, pobyt v nemocnici, ošetření, operace aj. I egyptská lékařská péče je drahá, bez pojistky nevyrážejte. Ideální je ta, která má limity léčebných výloh ve výši 5 000 000 Kč.

Vaše cestovní pojištění do Egypta by mělo být doplněno i o další druhy pojistek. Možná se na místě necháte zlákat a vyrazíte se potápět, nebo šnorchlovat na otevřené moře. Náhoda tomu bude chtít a vy se poraníte. Jenže pokud nebudete mít navíc sjednáno připojištění pro tyto sporty, pojišťovna za vás nic neuhradí.

Jen chvilička nepozornosti stačí a vy nechtěně způsobíte škodu například na vybavení hotelu. I proti tomu se dá chránit, sjednejte si pojištění odpovědnosti. To se hodí i v běžném životě. Proč, si přečtěte zde. Jako čtvrté do party se doporučuje pojištění zavazadel. Kupujete si jistotu, že při ztrátě, poškození či zpoždění kufrů dostanete náležitou finanční kompenzaci.

Sjednáte jednoduše online

Všechny 4 pojistky sjednáte výhodně u Ergo a.s. Pojišťovna umožňuje uzavřít cestovní pojištění online, které je platné i od druhého dne. Stačit vám k tomu bude jen několik minut.

A co když nastane problém?

Pokud se dostanete do problémů, snažte se jednat klidně. Neprodleně zavolejte na asistenční službu a řiďte se jejími pokyny. Jedině tak budete mít jistotu, že pojišťovna krytí vyplatí a vy se z dovolené nevrátíte s dluhy na krku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup