egypt-ubytovani
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Do Egypta neustále proudí davy turistů z celého světa a tak je v této zemi široké spektrum různých ubytovacích zařízení. Nabídka nejrůznějších hotelů, hostelů, ubytoven, případně kempů je zde velmi bohatá a tak si vybere každý, od movitých klientů, toužících po naprostém luxusu až po nenáročné turisty, kterým stačí jen nejzákladnější služby. Kromě drahých hotelů se tak dají sehnat i velmi levné hostely, kde vás jedna noc vyjde na velmi nízkou částku.

Luxusní hotely v Egyptě

Protože je Egypt velmi oblíbený i mezi bohatší klientelou, najdeme zde spoustu velmi luxusních hotelů, které svým zákazníkům nabídnou řadu nadstandardních služeb. Mnoho hotelů tak má ve svých areálech celé nákupní galerie, velká sportoviště, moderní sauny, luxusně vybavené pokoje atd. Mezi nejvíce prodávané ale patří především pokoje ve tří a čtyřhvězdičkových hotelech.

Levné ubytování v Egyptě

Pokud nám stačí skromnější ubytování, můžeme si vybrat např. některý z mnoha hostelů, kde jsou ceny za pokoje velmi nízké. V Egyptě se dá sehnat i ubytování v kempu a to zejména v oblastech v okolí hory Sinaj, ale třeba i v blízkosti měst Gíza nebo Luxor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup