Letní dovolená 2020 bude pro mnohé z nás pravděpodobně vypadat jinak než v předchozích letech. Bohužel z důvodu koronavirové krize jsou nám hranice mnoha zemí uzavřeny a do některých lze cestovat jen za určitých podmínek. Již nyní však bez omezení můžete vyrazit do Rakouska, Itálie, Slovenska, Řecka či Chorvatska. Do Chorvatska navíc můžete jet nyní z ČR vlakem a zažít tak jedinečnou cestu s celou rodinou. 

Dovolená v Chorvatsku

Nechce se vám trávit dovolená v České republice, ale ani na cestu letadlem se necítíte? V tom případě popřemýšlejte nad dovolenou v Chorvatsku, které nabízí vše, co pro strávení rodinné dovolené u moře potřebujete. Vydat se do Chorvatska můžete klasicky autem nebo zvolit trochu netradiční cestování vlakem, které přinese dostatečný komfort i jedinečné zážitky.

Cesta vlakem

Do Chorvatska totiž můžete vyrazit také vlakem. Vlaky budou z České republiky vyjíždět minimálně 3x týdně s příjezdy do Chorvatska vždy ve středu, sobotu a pondělí. Cesta přitom začíná v podvečer a druhý den ráno se již probudíte v chorvatské Rijece. Zvolit si můžete cestování v klasických vagonech či lůžkových, které nabízí skvělý komfort, a ráno se v Rijece probudíte naprosto svěží.

Jedinečný zážitek

Cesta vlakem do Chorvatska vám přinese opravdu jedinečný zážitek a v mnohém větší pohodlí, než když byste cestovali autem či autobusem. Ve vlaku máte dostatek místa, komfortu, pohodlí, nechybí ani občerstvení či Wi-Fi připojení. Nemusíte se tak bát, že byste se po cestě nudili. Kochat se můžete také výhledy z vlaku.

Rijeka a dál?

Vlak vás dopraví až do přístavního městečka na severu Chorvatska. Z něj se však můžete prostřednictvím autobusů či vypůjčeného automobilu vypravit ještě dál. Blízko Rijeky se nachází například Pula, vyrazit však můžete na chorvatský ostrov Cres, Krk či Rab, popřípadě dál na jih Chorvatska.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup