bulharsko-last minute
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Dovolené last minute patří mezi velmi oblíbený druh zájezdů a to po celý rok. Dovolenou last minute nabízí většina našich cestovních kanceláří a často tak můžeme získat zájezd za velmi příznivou cenu. Mezi země, do kterých si můžeme koupit zájezd last minute, patří i Bulharsko, jenž v posledních letech začíná znovu patřit mezi nejvyhledávanější lokality. Nabídka těchto zájezdů je velmi pestrá a zahrnuje jak nejvyhledávanější turistické destinace, tak i méně frekventovaná místa. Kromě last minute zájezdů se běžně můžeme setkat i se zájezdy first minute.

Primorsko last minute

Asi největší nabídka last minute dovolených se týká oblíbené destinace Primorsko, do které každoročně proudí davy turistů jak z Česka, tak i z ostatních zemí. Nádherné písčité pláže, luxusní hotely a kvalitní služby dělají z Primorska to pravé místo pro letní dovolenou či prázdniny.

Slunečné pobřeží last minute

Druhým nejčastějším místem, na které se prodávají last minute zájezdy v Bulharsku, je Slunečné pobřeží. Pokud plánujete dovolenou strávit u moře, v této oblasti se vám určitě bude líbit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup