Ti, kdo nežijí od výplaty k výplatě, si mohou gratulovat. Pandemie koronaviru nám jasně ukázala, že je dobré mít nějaké rezervy. Ideálně v takové podobě, aby se v případě nouze daly použít, a přitom s přibývajícím časem neztrácely na hodnotě. Kam tedy peníze uložit?

Jedinečnou příležitostí je investiční zlato a v současné chvíli by se dalo říct, že snad i jedinou. Nemovitosti už nevynáší, je problematické je pronajmout. Akcie vlivem ekonomické krize padají. Úroky na spořicích účtech a termínovaných vkladech jsou tak mizivé, že rozhodně nepokryjí inflaci. Jedině zlato vaše peníze ochrání, a to zcela bezpečně.

Zlaté slitky a mince máte ve svých rukou

Nákupem zlatých slitků a mincí se z vás stávají nezávislí investoři. Slitky i mince máte doma, ideálně v trezoru, a je jen na vás, jak s nimi naložíte. Neohrozí je pád žádné finanční instituce, pád měny ani oslabující koruna. Nezničí je požár ani potopa.

Zájem o zlato je celosvětově. Ostatně zásoby tohoto drahého kovu se tenčí, takže do budoucna bude čím dál cennější a jeho cena poroste. Prodáte ho kdykoliv a kdekoliv, takže jakmile budete potřebovat peníze, prostě své cihličky nebo mince proměníte. Jestli to bude za české koruny, nebo nějakou silnější měnu, je pouze na vás.

Zlato je vhodné také pro menší investory

Větší investoři své prostředky do zlata dávají už dávno, ovšem co ti menší? České domácnosti se zbytečně bojí, že zlato není nic pro ně. Je. Investiční zlato se dá pořídit stejně jednoduše jako nové boty, nakoupíte ho v e-shopu a nepotřebujete k tomu žádné speciální zkušenosti ani znalosti.

Nakupte pohodlně přes e-shop

Investiční zlato prodává e-shop Zlate-mince.cz. Najdete tam zejména švýcarské slitky, rakouské či australské mince. Žádná česká mincovna totiž investiční zlato nevyrábí. Cokoliv si v e-shopu vyberete, to je určitě pro investice vhodné. Obchod provozují odborníci, na českém trhu firma působí již 17 let a má více než 60 000 zákazníků.