Vybíráte si svou letní dovolenou? Využijte služeb virtuálního asistenta. Oč se jedná? Čtěte dál a dozvíte se to. 
Virtuální asistent v první řadě šetří vaším časem. Toho se nedostává většině z nás, tak proč nevyužít sofistikovaných vychytávek, které vám vyšetří byť jen pár desítek minut denně.

Virtuální asistent k vašim službám

Virtuální asistent toho zvládá opravdu hodně. Respektive se vyzná v mnoha oborech. Má vysokoškolské vzdělání a ovládá několik světových jazyků. Zreviduje, upraví i přeloží vaše dokumenty. Uspořádá firemní akci, oslavu výročí i svatbu. Vyzná se v obchodě i marketingu. Najde vám toho nejrychlejšího kurýra a skvěle nahradí cestovního agenta. A nejenom to. Zvládne zkrátka vše, k čemu postrádáte to hlavní: čas.

Virtuální asistent, nebo cestovní agent?

Ano, virtuální asistent vám pomůže s výběrem dovolené. Nejenže vám připraví její podrobný itinerář, ale také vám zarezervuje letenku a ubytování. V závislosti na vašem zájmu ovšem může jít mnohem dál. Dovolenou vám je schopen naplánovat doslova den po dni. A doplnit je o různé varianty programu. K tomu zajistí dopravu na letiště, vízum, na místě auto k zapůjčení a doporučí vhodná očkování.

Time management šetří váš čas

Virtuální asistent tu zkrátka je jen pro vás. Jeho hlavním úkolem je tzv. time management, což by se dalo volně přeložit jako nakládání s časem (popřípadě rozložení času). Toho spousta lidí, a zdaleka se nejedná jen o managery a podnikatele, nemá nazbyt. A správný time management je zárukou, že svůj čas využíváte maximálně efektivně. A to nejenom prací!

Benefit Plus řeší úkoly za vás

Jak toho docílit? Třeba tím, že některé z povinností, jimiž jste zavaleni, předelegujete na někoho jiného. Nebo využijte některý ze zaměstnaneckých či firemních benefitů z portfolia společnosti MyTimi, s.r.o. Vaší pozornosti by neměl uniknout především program benefit Plus z nabídky bohatých služeb, které za vás jednoduše vyřeší jakýkoliv úkol, na nějž nemáte čas. S tím pak máte možnost nakládat dle svého uvážení.
Možností, jak ve svém životě naspořit nějaký ten čas navíc, je docela hodně. Jen to chce vzít za správný konec. A výsledek se určitě dostaví.