Potřebujete nové plastové přepravky nebo jiné obaly pro skladování a přepravu věcí? V bohaté nabídce specializovaného internetového obchodu najdete všechno potřebné od klasických euro přepravek až po popelnice či barely. Podívejte se, na co je důležité se zaměřit při výběru plastových přepravek a obalů a kde můžete všechno potřebné objednat na jednom místě.

Praktické euro přepravky

Jedním z důležitých druhů přepravek, které se využívají ve skladech, pro přepravu i na mnoha jiných místech, jsou běžné euro přepravky. Mají standardizované vnější rozměry, takže se dají pohodlně skládat na sebe a pasují na většinu regálů či logistických systémů. Tradičně je europřepravka v šedých barvách a z kvalitního plastu, který vydrží mnoho cyklů používání. Životnost takové přepravky tak může být klidně i několik let, kdy záleží na míře využívání i způsobu zacházení.

Odolné plastové popelnice

Odolný a snadno umyvatelný plast se využívá i na výrobu popelnic. Výhodou takové popelnice je nízká hmotnost pro jednodušší manipulaci. Samozřejmostí je možnost vymytí. V porovnání s plechovými popelnicemi však může být životnost nižší, ale opět záleží na způsobu používání a šetrnosti zacházení. Plastové popelnice jistě najdou své využití na kdejakém pracovišti, kde mohou pomoci s pohodlnějším tříděním odpadu.

Vybírejte z mnoha variant na specializovaném internetovém obchodě

Kromě euro přepravek nebo plastových popelnic si můžete pořídit i celou řadu dalšího vybavení. Jedná se například o plastové barely, termoboxy, ale i vozíky a podvozky pro jednodušší manipulaci s přepravkami. V každé kategorii je na výběr z více rozměrů či typů pro optimální přizpůsobení podle toho, co zrovna pro své podnikání či provoz potřebujete. Objednat si můžete větší množství kusů, ale klidně i třeba po jednom.