Když se řekne Valašsko, každý si hned představí nádherné horské hřbety a hluboká údolí, která jsou prošpikovaná dechberoucí přírodou. Rozhodně nesmíme zapomenout na autentické roubené chaloupky jako z pohádky a věhlasnou gastronomii. Ať už se vydáte na Soláň, Vsetínské vrchy či přímo na Pustevny, budete mile překvapeni.

Valašsko bylo chudou oblastí a zdejší lidé si vždy vážili a váží přírody a darů, které jim poskytuje. Zimní pobyty jsou tedy příjemné a nabízejí dotek dob dávno minulých. Leč nezapomenutých. Je úplně jedno, zda se ocitnete v blízkosti skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, u rozhledny na Velkém Javorníku či ve Velkých Karlovicích. Všude vám bude krásně.

Každoroční nadílka sněhu zajištěna

Komfortní ubytování na Valašsku je spojeno s útulností a pestrostí poskytovaných služeb. Je skvělé, že si zde užijete bohatou sněhovou nadílku, kterou ocení méně zdatní i zkušení lyžaři. Vyznavači zimních sportů budou nadšeni z dokonale upravených sjezdovek. Jen si představte, že se v regionu nachází na 50 ski areálů. Můžeme jmenovat Nový Hrozenkov, Velké Karlovice, Prostřední a Horní Bečvu a Hutisko-Solanec. Pokud nepatříte k vyznavačům lyžování, můžete se vydat na skialpinistickou túru.

A hurá do lázní!

Zasloužená dovolená v Beskydech nemusí mít výhradně sportovní charakter. Můžete si ji zpříjemnit wellness procedurami, které nabízejí téměř všechny hotely. Nejlépe vám bude v pivních lázních v Rožnově pod Radhoštěm anebo v Luhačovicích. Právě ty jsou pověstné léčivým pramenem Vincentka.

Pakliže si nevíte rady s výběrem ideální destinace pro strávení zimního pobytu, podívejte se na ubytování na Hotel.cz. Ihned se před vámi objeví velké množství nabídek hoteliérů, které uspokojí i nejnáročnějšího výletníka.