Podzim letos přináší mnoho krásných slunečných dnů a hlavně víkendů. Byla by proto škoda sedět doma a nevyrazit například na Šumavu. Pro strávení podzimního víkendu doporučujeme Šumavu, a konkrétně ubytování v Kašperských Horách.

Kašperské Hory jsou historicky významné město, které vzniklo již za vlády Karla IV. Okolí je rozmanité a nabídne vám nádherné výhledy, údolí s potoky nebo majestátný hrad Kašperk, který se tyčí na kopci za Kašperskými Horami.

Samotné město nabídne řadu restaurací i hospod. Naleznete zde i minipivovar, který je přímo na náměstí. S kulturou Kašperky nezahálí. Pravidelně jsou zde pořádány koncerty, divadelní představení, trhy apod. Informační centrum vám poskytne plnohodnotné informace, takže každý návštěvník si přijde na své a nudit se zde rozhodně nebudete.

Co se týče ubytování tak bychom vám rádi doporučili Apartmán nad Zlatým potokem, který vám ideální zázemí pro váš pobyt. Nabízí 4 lůžka, plně vybaneou kuchyni, oddělenou ložnici a uzamykatelnou kóji pro bezpečné uložení kol nebo lyží.