Čeká vás dlouhý let do vzdálené země? Obáváte se doby, po kterou budete muset sedět a máte strach, že si zapomenete vzít na kabinu něco potřebného? S dobrou výbavou se dlouhých letů bát nemusíte, prožijete je v pohodlí, a dokonce si můžete i pořádně odpočinout. 

Pohodlí na prvním místě

Pokud vás čeká dlouhý let, je potřeba myslet především na vaše pohodlí. Oblékněte se proto do oblečení, které vám bude na dlouhý let příjemné. Zvolit můžete ležérní tepláky či sportovní legíny, tričko a svetr či mikinu. Doporučujeme oblečení vrstvit, jelikož nikdy nevíte, zda vám bude v letadle teplo, nebo spíše zima. Na palubu si sebou vezměte i malý polštářek nebo zákrčník, který vám cestování zaručeně zpříjemní. Doporučujeme na sebe i pohodlnou obuv.

Co sebou na palubu?

Na palubu si většinou můžete vzít příruční zavazadlo či vaši osobní tašku. Na palubu si můžete vzít svou vodu i něco malého k jídlu. Do tašky určitě nezapomeňte sbalit polštářek, papírové kapesníky, sluchátka, malé občerstvení, knihu či časopis, popřípadě notebook. I malé občerstvení vám může dlouhý let příjemně zkrátit.

Zábava

O zábavu se vám postará právě kniha či časopis nebo elektronika. Během letu můžete poslouchat písničky, dívat se na stažený film či seriál, číst si nebo si klidně kreslit. Zkuste brát dlouhý let také jako příležitost k odpočinutí si. Připravte si v telefonu playlist klidné hudby a klidně na nějaký čas usněte. Pokud budete mít to štěstí, může se vám stát, že vedle vašeho sedadla bude místo a vy si tak můžete lehnout na polštářek a odpočinout si. Nezapomeňte si sebou pro jistotu vzít prášek na bolest, kdyby vás ve výšce začala bolet hlava. A pokud můžete kochejte se také výhledem.