Svět se nám díky nim více otevřel. Velká čínská zeď, národní parky v USA, nebo velice populární Bali můžeme už dnes navštívit levně. Jsou to akční letenky, které dávají levnému cestování zelenou. A věděli jste, že to jde ještě levněji?

Nové chutě, dobrodružství, vůně, přátelství, zážitky, či třeba nové lásky. To všechno díky cestování lze zažít. Doby, kdy letenky do vzdálených krajin šplhaly do nesmyslných výšin jsou pryč. Teď jsou na řadě akční letenky se slevou! Tak kam to bude?

Ceny klesají, dopravci se přizpůsobují

Díky tomu, že low cost dopravci (jako Ryanair, Wizzair..) čím dál tím snižují ceny letenek, velcí dopravci se musí přizpůsobit a své letenky taktéž zlevňují. I České aerolinie nezůstali pozadu a snaží se nalákat zákazníky lepšími cenami. Není pak problémem sehnat letenky po Evropě už za pár stokorun. Do USA, nebo Asie jsou pak letenky v řádech tisíců. Jak ale na nejlevnější letenky?

NÁVOD: Kde sehnat levné letenky?

Nevíte, kde najít akční letenky? Máme pro vás 3 tipy na weby, kde hledat levné letenky.

  1. Kiwi.com

Hledání letenek na téhle stránce vám zaručeně přinese ovoce!  Kiwi.com je vyhledávač levných letenek, který se zrodil v České republice. Web je přehledný. Zadáte destinaci z které letíte a do které chcete. Na vybranou máte i kolik dní chcete v destinaci zůstat a zadat lze i přesné datum. Kiwi vám pak vyhodnotí všechny akční letenky a nabídne vám ty nejlepší varianty.

  1. Zaletsi.cz

Víte, že existují lovci levných letenek? Ti se nacházejí na Zaletsi.cz, kde najdete každý den nové tipy na levné letenky do destinací, které běžně vyjdou na opravdu velkou sumu. Jediná nevýhoda je, že letenky mají většinou pevně daný čas. To znamená, že nabídky zaujmou ty více flexibilnější z nás. Někdy je ale odlet za několik měsíců, což se dá vyřešit a v tento čas si dát v práci dovolenou.

  1. Iberia

Chcete si naplánovat dovolenou? A nejlépe co nejlevnější? Iberia vám s tím pomůže. Jednoduše si zvolíte místo, kam chcete letět, termín a zda chcete doporučit i hotely a půjčení auta. Pak už si zbývá jen vybrat z nepřeberného množství nabídek po celém světě.

A jak mohu mít letenky ještě levnější?

Od některých dopravců můžete mít letenky ještě o pár procent levnější. A to díky portálu Tipli.cz, který s nimi spolupracuje a vrátí vám část útraty z celkové částky letenek formou cashbacku. Většinou se vám vrátí jen několik málo procent, ale z letenky, která stojí i přes několik tisíc se vám hned vyjasní slušná sleva. A jak je to možné?

Internetové obchody jsou ochotné platit Tipli za přivedeného zákazníka, který větší provizi rozdělí a větší část dá vám. V nabídce mají vyhledávače letenek, ale i jednotlivé letecké společnosti. Cashback tak získáte například z nákupu letenek od ČSA, Lufthansa, či Iberia, nebo Qatar airways. Taktéž u populárního vyhledávače Kiwi.com.

Chcete taky dostat cashback z každého online nákupu? Pohodlná a rychlá registrace na Tipli.cz je zdarma a na procesu nákupu se kromě jednoho kliknutí nic nezmění.

Levným letenkám zdar!