Děti rostou jako z vody, obzvlášť v prvních rocích života. A také v prvních měsících. Z malého drobečka se poměrně rychle stane batole a pak kojenec, který začíná objevovat svět. Samozřejmě z toho máte radost, ale rádi byste si uchovali v paměti to období, kdy jste doma měli malý uzlíček štěstí. A právě proto je dobré se objednat na newborn focení.

Fotoaparát dnes nosíme v kapse v podobě mobilního telefonu. Nejde však o to stejné, jako když se objednáte k profesionálnímu fotografovi. Profesionální fotky jsou vyladěné do posledního detailu, s pozadím, dekoracemi a vaším kouzelným miminkem. Doma ho tak nezachytíte.

Newborn focení do 2 měsíců

Máte-li zájem uchovat si vzpomínky na vašeho malého drobečka, měli byste to udělat do dvou měsíců po narození. Právě v těchto prvních měsících jsou miminka neskutečně roztomilá, a navíc ještě vydrží dlouho spát, takže není takový problém je nastavit do správné polohy a pořídit několik snímků.

Ivana Messeri, fotografka nabízející newborn focení novorozenců v Brně, uvádí, že jedno focení zabere asi 1,5 až 2 hodiny. Výsledkem takového sezení je 10 profesionálně vyretušovaných fotek v barevné i černobílé verzi v elektronické podobě.

Focení batolat do 1 roku

Na newborn focení je nutné objednat se už ve chvíli, kdy děťátko ještě není na světě. Tedy aspoň u zmiňované fotografky Ivany Messeri je to tak lepší, protože zájemců o pěkné fotky je skutečně mnoho. Pokud to však nestihnete, nemusíte si dělat starosti. Hezké fotky vznikají i s batolaty do 1 roku věku.

Focení batolat do 1 roku v Brně zabere zhruba 30-60 minut, tentokrát velmi záleží na spolupráci dítěte. Nějakou chvíli také trvá vybrat rekvizity a oblečení. Výsledkem je opět 10 profesionálně vyretušovaných fotografií v černobílé i barevné podobě.

Uchovejte si vzpomínky. Nejen pro sebe, ale také pro prarodiče, sourozence a děťátko samotné. Čas běží rychle.