Připadáte si vyčerpaní a s náladou na bodu mrazu? Možná si na vás brousí zuby nechvalně známá jarní únava. A my víme, jak se jí zbavit. Pomůže cvičení, zdravá strava a pobyt v lázních.

Takový relaxační lázeňský pobyt s člověkem udělá hotové divy. Při koupeli ve vířivce či slastné masáži se totiž snadno zapomíná na strasti všedního dne. Pracovní povinnosti, covid, neustále se prohlubující inflaci i napětí na rusko – ukrajinských hranicích. A o to při revitalizaci těla a ducha jde především.

Vybíráme lázeňský pobyt

Kam se vydat? Tato otázka naštěstí nezůstane dlouho nezodpovězená. Nabídka lázeňských pobytů je totiž velmi bohatá. Jen na serveru Spa.cz, který sdružuje nabídky pobytů většiny českých a slovenských lázeňských domů, momentálně najdete více než tři tisíce pobytových balíčků.

Klasický, wellnessový, nebo romantický?

Spolu s klasickými ozdravnými pobyty jsou v nabídce lázeňské pobyty klasické, wellnessové, relaxační, víkendové, pobyty pro seniory, zamilované, aktivní či rodinné. Stejně jako pobyty pro seniory, dámy a zamilované. Máte-li o některý z těchto pobytů zájem, jednoduše v horní části hlavní stránky odklikněte záložku Typy pobytů a následně rozklikněte vámi preferovaný pobyt.

Máte své oblíbené lázně?

Nebo v hledáčku vašeho zájmu jsou konkrétní lázně? V tom případě srolujte do spodní části hlavní stránky serveru Spa.cz a klikněte přímo na ně. Mezi uživateli se největší oblibě těší známý lázeňský trojúhelník, tedy Mariánské Lázně, lázně Karlovy Vary a Františkovy Lázně s celou řadou luxusních lázeňských domů, které uspokojují i ty nejnáročnější uživatele.

Lázně podle indikace

Podobně byste měli postupovat i v případě, pokud vám lázeňský pobyt doporučil lékař z důvodu nějaké zdravotní indikace. Jednotlivé české lázně se totiž specializují na léčbu konkrétních onemocnění. Pokud vás trápí nemoci pohybového aparátu, zřejmě zavítáte do Mariánských Lázní. Specialisty na léčbu kardiovaskulárních onemocnění sdružují lázně Poděbrady. Pacienti s chorobami trávicího traktu zase často navštěvují Františkovy Lázně.

Všechny tyto pobyty najdete na serveru Spa.cz. Stačí si jen vybrat lázně a vyrazit.