Mají vaše dítka před sebou jarní prázdniny? Vezměte si pár dní dovolenou a vyrazte za dobrodružstvím s nimi! Nemusíte přitom cestovat daleko. Spoustu krásných míst najdete i u nás!

Kam vyrazit? Naší srdcovou záležitostí je Šumava. Krásná ve všech ročních obdobích. Na jaře, v létě, na podzim a v zimě.

Objevte s námi krásy Šumavy

Šumava, to jsou hluboké lesy, fotogenická ledovcová jezera, mokřady i dechberoucí náhorní planiny. Ideální místo pro psychické i fyzické zotavení. Místo, na kterém se tak snadno vypíná a zapomíná na strasti všedního dne. A o ty v současné době rozhodně nemáme nouzi.

Letní Šumava

Šumava v létě, to jsou především jezero Lipno přezdívané jihočeské moře a slavný Boubínský prales se stromy starými i čtyři staletí. Za návštěvu ale stojí i přírodní rezervace Análino údolí, Boubínské, Černé i Čertovo jezero, vyhlídka na Černé hoře, Soumarské rašeliniště, rozhledna Šumavský Špičák a spousta dalších míst.

Zimní Šumava

A Šumava v zimě? To jsou zase především běžecké stopy v okolí Modravy či v údolí Roklandského potoka, sjezdovky na Smrčině, skialpinistické trasy vedoucí ze Železné rudy přes Čertovo jezero do Sportovního areálu Špičák.

Kde se ubytovat?

Odpověď na tuto otázku vám poskytne například portál penzion.cz. Penziony na Šumavě, to jsou hotely, apartmány, chaty i chalupy. Penziony v Železné rudě, Kašperských horách, Klatovech i Horní Plané. Cenově dostupné jednohvězdičkové i luxusní několikahvězdičkové.

Vybírejte na penziony.cz

Nevybírejte ale jen na základě počtu hvězdiček, spíše se řiďte hodnocením klientů, kteří dané ubytovací zařízení již navštívili. Velmi dobře hodnocené jsou například penziony v Sušici (nově zrekonstruovaný JEZ&SPI Sušice v industriálním stylu).

Pokud se zkrátka chystáte cestovat po Čechách, vybírejte penziony na Penzion.cz.