Nechce se vám dovolenou trávit v České republice? Slovensko vás neláká a Chorvatsko už znáte? V tom případě máte na letní dovolenou u moře v tomto roce už jen velmi málo možností. Bez omezení bude od 1. července možné cestovat například do Řecka. Zajistěte si proto včas dovolenou na některých z řeckých ostrovů či na pevnině. Poradíme vám, kam vyrazit.

Santorini

Pravdou je, že většina řeckých ostrovů je opravdu nádherných a každý z nich stojí za prozkoumání. V TOP příčkách se však stále drží Santorini. Jedinečný řecký ostrov, který poznáte již podle typické modrobílé architektury zdejších domů. Potěší vás však i nádherné pláže se zlatým či černým pískem. Santorini je při výběru dovolené v Řecku vždy skvělou volbou.

Kefalonie

Už název tohoto řeckého ostrovu napovídá, že se bude jednat o opravdu jedinečnou destinaci. Kefalonie je šestým největším ostrovem Řecka, na kterém vám učaruje především příroda. Nádherné pláže, divoká jezera, hory a večer posezení v místní taverně se sklenkou vína miskou báječných oliv, to přesně vystihuje Kefalonii.

Zakynthos

Oblíbeným řeckým ostrovem je Zakynthos, který se proslavil především zajímavou pláží. Jedná se o pláž Navagio, na které se nachází vrak pašerácké lodi, která zde ztroskotala v roce 1981. Najdete zde však i řadu dalších nádherných míst.

Lefkada

Tento ostrov se může pyšnit nabídkou těch nejkrásnějších písečných pláží v Řecku. Užijete si zde opravdu klidné dovolené, malebné zátoky, ale i aktivní dovolené v podobě windsurfingu. Za návštěvu stojí krásné město Karya.

Kréta

Opomenout nesmíme ani nádhernou Krétu, která je největší z řeckých ostrovů a místo legendárního Knósského paláce. Kréta vás však okouzlí jedinečnou atmosférou, krásnými plážemi i bohatým nočním životem. Objevujte krásy řeckých ostrovů a užijte si zde opravdu jedinečnou letní dovolenou, daleko od stresu i domoviny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup