Přesně v tuto chvíli nás čeká několikaměsíční zima. Ta s sebou přináší nutnost neustálého vytápění vaší domácnosti. Chcete za něj ušetřit? Pak nezapomeňte adekvátně seřídit a připravit svá okna. Každý malý detail totiž dokáže ušetřit spoustu peněz. Na co nesmíte zapomínat?

Komplexní péče

Okna nejsou jakýsi statický doplněk, který stačí jen nainstalovat a nechat jej bez občasné péče. Během svého života se totiž opotřebovávají, mírně vychylují z osy, přestávají těsnit a tak dále. Právě v zimním období dokážou jakékoliv nesrovnalosti pěkně mrzet. Za prvé vám bude neustále zima a za druhé vyhodíte spoustu peněz do záchoda.

V těchto ohledech se vyplatí spolehnout na ověřené profesionály ze společnosti servis oken v Ostravě. Ti seřizují polohu i doléhání oken, mění jejich těsnění, nastavují zimní režim, montují pojistky, vyměňují rezavé panty i kliky, opravují kování a provádí celou řadu dalších služeb. Zkrátka a dobře – nebudete muset vůbec nic řešit.

Díky jednoduchému a rychlému servisu oken zamezíte profukování a tepelným ztrátám. Výsledkem jsou dlouhodobé úspory za vytápění i chlazení domácnosti.

Nejen servis

Zmínění experti zařizují i rolety den a noc v Ostravě. Dokážou vám nainstalovat jak otevřené kazety (nemusí se vrtat), tak i polo kazety a maxi kazety (musí se vrtat). Každé řešení má něco do sebe, což vám ostatně tito řemeslníci poví ještě před samotnou montáží.

Pokud máte rádi pohodlí, rozhodně si nechte namontovat elektrické rolety. Ty můžete v klidu ovládat s pomocí tlačítka na ovladači.

Vše začíná návštěvou vašeho domova a bezplatným vyměřením. Během návštěvy si domluvíte veškeré podrobnosti, zvolíte ideální řešení a dozvíte se nezávaznou kalkulaci ceny. Pokud budete souhlasit, velmi brzy získáte nové rolety den a noc.