Provozujete vlastní obchod a chcete, aby vaši podřízení vypadali reprezentativně? Nebo vlastníte dílnu a neustále sháníte odolné pracovní oděvy? Ať tak, nebo onak, pravidelné nakupování oblečení se dokáže pěkně prodražit. Naštěstí víme, jak ušetříte klidně i desítky tisíc korun ročně.

Zapomeňte na maloobchod

Velmi častým kamenem úrazu je shánění oděvů v běžných kamenných prodejnách i e-shopech, kde nakupují typičtí zákazníci. Jako podnikatelé máte nárok na trochu jiný přístup. Tím máme na mysli spíše velkoobchodní ceny a další dodatkové služby na přání.

Správně zvolený velkoobchod textil vám totiž nabídne i nejrůznější úpravy na přání, a to včetně kompletní výroby na míru. Přece jen musíte řešit i potisky a výšivku s vaším logem, adresou firmy a dalšími reklamními připomínkami.

Na koho se obrátit?

Dobrým příkladem je třeba zavedený e-shop Xfer, který se vyloženě specializuje na velkoobchod. Daní odborníci mají v nabídce trička, polokošile, mikiny, tašky, čepice, pracovní oděvy, sportovní oblečení i řadu dalších kategorií. Budete si moci zvolit z různých druhů materiálů, střihů i vlastností oblečení.

Stejně tak vám zhotoví libovolné produkty na přání. Vše začíná nezávaznou konzultací, během níž se pobavíte o vašich požadavcích. Poté vám zmínění odborníci vytvoří prvotní vzorek na zkoušku. Až po jeho schválení přijde na řadu realizace celé zakázky.

Získání výhodnějších podmínek přitom není vůbec složité. Stačí se jen zaregistrovat na webových stránkách pod odkazem https://www.xfer.cz. Do formuláře zadáte své kontaktní údaje, IČO a kliknete na potvrzení. V mžiku vám přijde na e-mail potvrzení o otevření sekce s velkoobchodními cenami.

Nemusíte přitom plnit žádné minimální odběry, takže si na to své přijdou i nejmenší firmy s několika málo zaměstnanci.