Chorvatsko není tolik oblíbenou destinací pouhou náhodou. Čisté moře, krásné pláže, bělostné skály, příznivé ceny i dobrá dostupnost jsou zárukou příjemně strávené letní dovolené. V Chorvatsku jsou obvykle nejlevněji kratší pobyty na začátku a ke konci sezony. Vyberte si letní dovolenou na rok 2018 a už nyní získáte zajímavé slevy. Dovolená u moře 2018 nabízí ubytování jako, apartmány, kempy, penziony a hotely. Levná dovolená je třeba v kempu Baško Polje. Dalším oblíbeným místem jsou apartmány v letovisku Povljana. Po chorvatských dálnicích se vlastním autem pohodlně dopravíte až k moři. Apartmány v Chorvatsku blízko pláží a ubytování přímo u moře, to je ta nejlepší dovolená u moře pro vás a vaše děti.

Chorvatsko First minute dovolená 2018

Pokud plánujete vyrazit letos v létě do Chorvatska, dovolená u moře 2018 už začala, tedy přesněji její výběr. Nyní je právě ta nejvhodnější doba si zájezd zarezervovat. First minute dovolená v Chorvatsku 2018, anebo v jiné zemi, se dá nyní pořídit za výrazně nižší cenu, než ji pořídíte v hlavní sezoně. Díky včasnému nákupu ušetřete 20 až 30 % nákladů při objednávce do konce listopadu a to je opravdu výrazná úspora. Finance ale nejsou ani zdaleka jediná výhoda, protože při first minute rezervaci vždy nabízí řada hotelů a apartmánů mnoho dalších výhod. Například děti zdarma, zajištění parkování a libovolnou délku pobytu. Oblíbeným místem pro dovolenou je i Istrie nebo Makarská. Rodiny s dětmi určitě navíc ocení ubytování u moře s písečnou pláží. Chorvatská kuchyně je zdravá a výtečná, snadno se domluvíte a díky moderní dopravní infrastruktuře lze navštívit historická města Pula, Split, Dubrovník nebo národní parky Krka, Plitvice a Paklenica.

Dovolená v Chorvatsku 2018

Levná dovolená v Chorvatsku 2018 nabízí možnost strávení nezapomenutelné dovolené. Právě v zimě je možnost vybírat z mnoha ubytování a apartmánů na pobřeží včetně ostrovů. Dovolená v Chorvatsku však není jenom koupání u moře. Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější zemi. Krása Jadranu a čistota moře je jedním z těch hlavních důvodů, proč se nejen čeští turisté do Chorvatska tak rádi vracejí. Nikde ve Středomoří nenajdete tolik ostrovů, zálivů, zátok, nádherných pláží a sluncem pozlacených mysů, kolik jich naleznete právě v Chorvatsku. Bouřlivé historické události zde vystavují na odiv prolínání vlivů různých kultur v podobě historických památek ze všech období, kterými oplývá pobřeží Chorvatska. Destinace Kvarner, Istrie a Dalmácie se vyznačují příjemným počasím, krásnou přírodou a nádhernými, často liduprázdnými plážemi. Ostrovům vévodí rekreační ráje Brač, Hvar, Krk, Korčula či mořská rezervace Kornati.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup