egypt-doprava
Zdroj: www.freedigitalphotos.net

Zatímco u evropských zemí máme většinou na výběr, jestli si zvolíme leteckou, autobusovou nebo automobilovou dopravu, v případě Egypta máme možnost pouze jednu a tou je cesta letadlem. Co si ale vybrat můžeme, je samozřejmě letecká společnost, se kterou poletíme a můžeme se také rozhodnout, ze kterého letiště se do Egypta vydáme. Kromě pražského letiště na Ruzyni odlétají linky do Egypta i z některých dalších letišť v Česku a pokud to máme blízko do Vídně, může být vhodnou alternativou i toto velké mezinárodní letiště. Co se týká samotné doby letu, tak ta je (v závislosti na konkrétní destinací) cca čtyři až pět hodin.

Letecky do Egypta z Prahy

Asi první volbou pro většinu lidí je pražské letiště Ruzyně, ze kterého odlétá jednoznačně nejvíce leteckých spojů u nás. Z Ruzyně můžeme využít charterové spoje např. do Hurghady, Káhiry nebo Sharm El Sheikh.

Letecky do Egypta z jiných českých letišť

Další alternativou, pokud jsme např. z Moravy, nebo to máme do Brna blíž, je letecký spoj z Brna. I z brněnského letiště odlétají pravidelné charterové linky do Egypta (často s mezipřistáním v Ostravě). Oblíbené jsou např. zájezdy do egyptského letoviska Hurghada.

Letecky do Egypta z Vídně

Pro spoustu lidí je pak zajímavou možností odlet z vídeňského mezinárodního letiště. Jestliže je pro vás Vídeň bližší lokalitou než Praha, může být odlet z Vídně lepší možností, nehledě na to, že je v některých případech možné i sehnat letenky za výhodnější cenu. Z pravidelných linek je v provozu např. spojení mezi Vídní a Káhirou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup