Hledáte dárek k narozeninám pro bratra a stále si nejste jistí s výběrem? Buďte letos při nadělování dárků originální a nechejte si poradit od Firmy na zážitky.

Jaký dárek k narozeninám?

Právě na tomto internetovém portále www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/najdete celou řadu tipů na dárky pro celou rodinu. Ať už hledáte narozeninový dárek pro vášnivého milovníka vojenské techniky nebo pro nadšence adrenalinových zážitků, vždy sklidíte obrovský úspěch. V portfoliu Firmy na zážitky najdete také bezva tipy na gastronomické a wellness zážitky. Takovými dárky můžete potěšit nejen Vašeho sourozence, ale také jeho partnerku. Zážitky od společnosti Allegria dáte oslavenci najevo, jak moc Vám na něm záleží. Již při rozbalování tohoto dárku se navíc oslavenec začne těšit na uskutečnění svého dárku.

Jakým dárkem potěšit nadšence vojenské techniky?

Během projížďky v BVP pro dva si splní oslavenec svůj dávný dětský sen z období, kdy si se svými kamarády hrál na vojáky. V obrněném transportéru BVP se budete prohánět po drsném terénu bývalého vojenského tankodromu. Pokud se necítíte jisti v kramflecích, zda zvládnete takto silný bojový vůz sami řídit, můžete si jízdu vychutnat na místě spolujezdce. I tak prožijete při jízdě pořádnou dávku akčnosti. Na závěr na účastníka zážitku čeká prohlídka rozsáhlého vozového parku, kde si bude moci shlédnout opravdové rarity v oblasti vojenské techniky z nedaleké minulosti. Do Benátské Vrutice nadšenci vojenské techniky přijíždí také za jízdou tankem modelu T-55. Tyto tanky se ve 20. století zúčastnily mnoha vojenských konfliktů. Použity byly například v době studené války v Maďarsku v roce 1955 nebo ve válkách na Blízkém východě.